ROLETY PRO ZIMNÍ ZAHRADY

Zadat poptávku

Rolety pro zimní zahrady MINIROL jsou unikátním produktem ze sortimentu této značky, zejména díky Rolety pro zimní zahradysložitosti a technické náročnosti samotné konstrukce. Díky těmto roletovým systémům lze navodit příjemné klima v zimní zahradě a také ušetřit nemalé finanční prostředky za topení v zimním a klimatizaci v letním období.

Rolety pro zimní zahrady jsou svojí konstrukcí odlišné od ostatních roletových systémů MINIROL. Rolety se mohou pohybovat téměř ve vodorovné poloze a ovládání musí být motorické. Odvíjení je zajištěno díky komplexu lanek, na které motor přes kompenzační pružinu přenáší kroutící moment.

Omezením je pouze šířka jednoho pole, která může být maximálně 1800mm. Konkrétní návrh je prováděn přímo na míru a dle požadavků zákazníka s ohledem na podmínky instalace. Rolety pro zimní zahrady MINIROL je možné na přání vybavit také termostatem, který zajistí automatické zastínění na základě určité intenzity slunečních paprsků.vzorník RAL

Jelikož je zimní zahrada pro svého majitele nejenom koníčkem, ale zejména dekorativním prvkem příslušného obydlí, samozřejmostí je široká barevná škála provedení s možností lakování jednotlivých komponent do jakékoli barvy vzorníku RAL či potažení renolitovou fólií v několika variantách imitace dřeva.

 

Přemýšlíte, jaké rolety vybrat? Máte specifické požadavky? Chcete vhodnost rolet nejprve zkonzultovat?

Neváhejte a sjednejte si návštěvu našeho technika římo v místě realizace, a to i o víkendu! Přijedeme za Vámi, zaměříme, vysvětlíme.

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář zde s rozměry a my vám obratem vypracujeme kalkulaci ceny. Nebo si pro nezávazné nacenění a poradenství sjednejte návštěvu našeho technika na tel. 603 811 118 a 734 459 285.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ