AuTomatizace Domácnosti

Mobilní telefon, počítač i hlasový asistent. Všichni tito pomocníci vám umožní pohodlně ovládat celou domácnost. S automatizací domácnosti Somfy pomocí centrálního jednotky TaHoma® switch máte přehled o všech prvcích domácnosti připojených k tomuto chytrému systému.
Nejen, že je takovéto ovládání domácnosti uživatelsky pohodlné, ale je hlavně bezpečné a šetří peníze za energie. 

S domácí automatizací budete přes svůj mobilní telefon nebo hlasového asistenta ovládat exteriérové stínění (venkovní rolety, venkovní žaluzie, screenové rolety), interiérové stínění (látkové roletky, horizontální i vertikální žaluzie), markýzy, pergoly, garážová vrata, vjezdové brány.
Svůj domov můžete chránit pomocí kamerového systému, bezpečnostních čidel a alarmů. Dokážete ovládat i topení pomocí termostatu.
A připojit si můžete i osvětlení. Pomocí mobilního telefonu dokážete jedním kliknutím také otevřít domovní dveře automatickým zámkem. Nemusíte tak už hledat žádné klíče ani dálkové ovladače.

Stav vašich zařízení si kdykoliv snadno zkontrolujete a ovládáte odkudkoliv.

To je ta správná inteligentní domácnost s produkty Somfy.

 

S tím vším vám jednoduše pomůže TaHoma® switch.

 

ImageImageImageImage

VÍCE INFORMACÍ

Ovládání stínění oken Exteriér

Veškeré venkovní stínění, až už jsou to rolety, žaluzie, screenové clony můžete jednoduše ovládat přes chytrý systém TaHoma® switch od Somfy. Snadno si dle svých potřeb naprogramujete automatické scénáře, které budou venkovní stínění samy regulovat dokonce i ve vaší nepřítomnosti.
V případě odjezdu na dovolenou nebo delší nepřítomnosti v domě, tak naprogramovaný pohyb venkovního stínění simuluje stále obydlenou domácnost. S připojenými čidly udržíte v domě vždy ideální teplotu.

ImageImageImageImage

VÍCE INFORMACÍ

OVládání stínění oken interiér

Do své chytré domácnosti snadno připojíte i vnitřní stínění jako jsou žaluzie, látkové rolety nebo záclony a závěsy. Přes automatizaci domácnosti
se Somfy si vše uživatelsky naprogramujete přesně podle vašich individálních potřeb. Naprogramované ovládání závěsů vám ráno vpust
do ložnice nový den, aniž byste se museli zvednout z vyhřáté postele. Večer se zase mohou samy zatáhout a chránit vás před nechtěnými pohledy zvenčí. To vše si můžete užívat se systémemem TaHoma® switch

ImageImageImageImage

 

VÍCE INFORMACÍ

Ovládání markýz a pergol

Markýzy a pergoly budou při zapojení do systému inteligentní domácnosti s TaHoma® switch od Somfy v naprostém bezpečí. V případě nenadálé změny počasí je můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilního telefonu nebo počítače. Se včasným zatažením markýzy před přicházejícím větrem či deštěm pomůžou také čidla připojená do systému chytré domácnosti.

ImageImageImageImage

VÍCE INFORMACÍ

Ovládání garážových vrat a vjezdových bran

Nehledejte při příjezdu domů dálkový ovladač od brány nebo garážových vrat. Se zapojením brány a vrat k inteligentní domácnosti vám stačí jedno kliknutí v mobilní aplikaci ve vašem chytrém telefonu a pomocí TaHoma® switch máte otevřeno. Stejně tak při odjezdu z domu vrata i bránu snadno zavřete. S automaizovanou domácností od Somfy si můžete v mobilní aplikaci odkudkoliv zkontrolovat stav vrat a bran a máte jistotu,
že jsou ve vaší napřítomnosti opravdu bezpečně uzavřená.

ImageImageImageImage

VÍCE INFORMACÍ

Chytrá domácnost - ostatní

Inteligentní domácnost od Somfy nejsou jen vzdáleně ovládané systémy stínění a vrat. Velkým pomocníkem pro pohodlný život a pocit bezpečí
ve vašem domě jsou kamerové systémy interiérové i exteriérové, alarmy, čidla, otevírání dveří, ovládání topení i osvětlení.
Pomocí TaHoma® switch si přes chytrý mobil, hlasového asistenta nebo dálkový ovladač jednoduše řídíte připojené prvky. Máte celou domácnost pod palcem a odkudkoliv si ji dokážete zkontrolovat. Získáte tak jedinečný komfort a pocit jistoty.

 

KAMERY, ALARMY
ČIDLA, OVLADAČE
OSVĚTLENÍ, VYTÁPĚNÍ

ImageImageImageImage

Image