Garážová vrata

Neodmyslitelnou součástí dnešního života je auto. Díky tomu je u nových rodinných domků úplnou samozřejmostí garáž nebo dvojgaráž. Jak takovou garáž uzavřít? Existuje několik různých typů garážových vrat. Nejjednodušší jsou výklopná, dalším typem jsou vrata rolovací, ale díky svým vynikajícím technickým parametrům jsou nejrozšířenější sekční vrata. Sekční vrata oproti dříve jmenovaným typům mají nejen výborné tepelně-izolační vlastnosti, ale i širokou paletu provedení.

Garážová vrata vyrábíme přímo na míru po předchozím zaměření a dle nejrozmanitějších požadavků našich zákazníků. Zákazníci mají možnost volit ze široké škály materiálů a barevných provedení, tak aby konečný produkt co nejvíce vyhovoval jejich očekáváním a představám.

Samozřejmou součástí zaměření u zákazníka je také technické poradenství před samotnou výrobou a montáží našimi vysoce kvalifikovanými a zkušenými pracovníky.

Nabízíme garážová vrata od předních výrobců. Vybírat můžete ze širokého sortimentu sekčních garážových vrat TRIDO. Rolovací vrata pro vás vyrábíme ze špičkových materiálů předního dodavatele komponentů pro rolovací systémy MINIROL.

Na všechna námi dodávaná a montovaná garážová vrata poskytujeme nadstandardní záruky, záruční i pozáruční servis.

Přesvědčte se sami o kvalitách a profesionalitě společnosti DAVERIK, zašlete nám nezávaznou poptávku nebo si sjednejte návštěvu našeho technika přímo v místě realizace - 603 811 118. Kvalitní produkty spojené s vysoce profesionální montáží vás nezklamou.