ROLOVACÍ VRATA MINIROL

Zadat poptávku

Rolovací garážová vrata MINIROL představují jednoduchý a účinný způsob uzavření garáže kvalitními, bezpečnými a cenově dostupnými vraty. Rolovací vrata umožní uzavřít každou garáž. Díky svému konstrukčnímu řešení zabírají minimální prostor, nezmenšují tak prostor v garáži. Strop garáže zůstává zcela volný k dalšímu využití. Instalace rolovacích garážových vrat nevyžaduje téměř žádné stavební změny a úpravy.

Výhody rolovacích vrat:

  • jednoduchá montáž
  • úspora místa v garáži
  • snadné ovládání
  • bezporuchový provoz
  • ochrana majetku
  • výroba na míru
  • prodloužená 5letá záruka

Výroba na míru

Rolovací garážová vrata MINIROL vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka a technických parametrů garáže. Komponenty použité pro výrobu rolovacích vrat splňují nejnáročnější kriteria kvality a procházejí neustálým výzkumem a vývojem.  Kvalita použitých materiálů zajišťuje rolovacím vratům dlouhou životnost. Před zadáním vrat do výroby probíhá zaměření v místě montáže. Naši zkušení technici se při zaměření zakázky snaží vždy vyhovět požadavkům zákazníka a navrhnout provedení vrat dle jeho představ s ohledem na technické možnosti.

Rolovací garážová vrata se skládají z do sebe vzájemně zamčených lamel, ty jsou po stranách vedeny ve vodicích lištách, nahoře se rolují na hřídel do viditelného boxu o výšce 30 cm. Uvnitř objektu je možné provedení vrat bez boxu. Závěsné pružiny, které drží lamely v jedné rovině, poskytují ochranu proti nadzvednutí vrat. Rolovací vrata jsou opatřena pojistkou proti odrolování, ta zajišťuje jejich bezpečnost i v případě nenadále situace.

Na výrobu rolovacích garážových vrat jsou používány hliníkové lamely výšky 77 mm, pro menší otvory výšky 55 mm. Výplň lamel tvoří polyuretanová pěna, vrata tak mají velmi dobrou tepelnou izolaci a stabilitu. Pancíř rolovacích vrat je možné doplnit prosvětlovacími a provzdušňovacími lamelami.

Umístění

Rolovací garážová vrata mohou být montována z vnitřní strany za stavební otvor, do stavebního otvoru nebo z vnější strany před stavební otvor, žádný jiný systém vrat tuto variabilitu montáže neumožňuje.

Barevné provedení

Rolovací garážová vrata dodáváme standardně v několika barevných odstínech. Na přání zákazníka mohou být vrata lakována do jakékoliv barvy RAL. Samozřejmostí je také, v dnešní době velmi oblíbený, dekor v imitaci dřeva.

Ovládání

  • mechanické – ovládání madlem – pomocí kompenzační pružiny
  • mechanický motor s tlačítkem
  • radiové ovládání pomocí dálkového ovladače

Snadná opravitelnost

V případě poškození vratového pancíře, např. kolizí s automobilem, je možné, díky použití hliníkových lamel, rolovací vrata velmi snadno opravit výměnou poškozených částí nábalu. Znamená to velkou časovou i finanční úsporu oproti opravě ostatních typů vrat, kde musí být vyměněna vrata celá nebo jejich podstatná část.

 

Přemýšlíte, jaký typ garážových vrat vybrat? Máte specifické požadavky? Chcete možnosti vrat nejprve zkonzultovat?

Neváhejte a sjednejte si návštěvu našeho technika římo v místě realizace, a to i o víkendu! Přijedeme za Vámi, zaměříme, vysvětlíme.

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář zde s rozměry stavebního otvoru a my vám obratem vypracujeme kalkulaci ceny.     Nebo si pro nezávazné nacenění a poradenství sjednejte návštěvu našeho technika na tel. 603 811 118 a 734 459 285.

Rolovací vrata Minirol (847kb)

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ