SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ MARKÝZY

Zadat poptávku

Umístění kdekoli v prostoru - to je hlavní výhoda samostatně stojící markýzy. Uplatnění najdou samostatně stojící markýzy nejen v domácnostech, ale i v komerčních prostorách (hřiště, zahrady, restaurace). Kloubová ramena markýz umožňují zastínit proti slunci plochu o velikosti až 46 m2 .

BOXMOBIL

Sluneční clona BOXMOBIL se skládá ze dvou kazetových markýz Tendabox, které jsou připevněny na samostatné konstrukci. Výrobky se ovládají samostatně pomocí kliky. Vestavné vratné pružiny, které přes ohyb kloubu ramene napínají dvě nerezová lanka v ochranných pouzdrech, jsou uvnitř hliníkových ramen. Markýza má garanci dlouhé životnosti v zataženém stavu před povětrnostními vlivy. Díky velkým rozměrům umožňuje zastínění plochy až 46 m2. Při montáži pomocí betonových závaží je markýza vhodná i pro střešní terasy a restaurace. Stojiny Boxmobilu je možné kotvit pomocí pouzdra také do země. Převodovka s odnímatelnou klikou je standardním ovládáním. Design vyberete z více jak 400 látkových vzorů a dalších tisíce barevných odstínů - látky Sattler

OMBRAMOBIL

Dvojitá markýza OMBRAMOBIL, která je samostatně stojící, umožňuje zastínit velkou plochu a chrání proti mírnému dešti. Má mnohostranné využití - zastínění rodinných domů, teras restaurací, rovných střech i dětských hřišˇ. Kvůli její mobilitě je možné v krátkém čase provést montáž a demontáž výrobku. Stabilní ramena vyjíždějí synchronně po obou stranách. Přední profil uzavírá kastlík, který působí jako ochrana látky a zároveň slouží jako okap.

WINGLINE

Volně stojící dvojitá markýza WINGLINE má synchronizovaný systém výsuvu po obou stranách. Plocha zastínění až do 58 m2. Základem konstrukce markýzy je nosník o rozměrech 80 x 80 x 3m, na které jsou speciálními dvěma držáky uchycené proti sobě stojící páry ramen. Obě markýzy jsou ovládány jedním motorem. Hřídel, která se nachází ve středu, umožňuje uchycení obou výsuvných látek. Tyto markýzy stojí na dvou ocelových nohách, přičemž ve středu se nacházejí pláty, které jsou kotveny k zemi.