PARAPETY

Zadat poptávku

Parapety. Drobný detail, který může rozhodnout o celkovém dojmu. Okenní parapety jsou nezbytnou součástí každého okna. Kvalita výrobku, zpracování a odborná instalace zajistí jejich spolehlivou ochrannou funkčnost.

  • Interiérové parapety elegantně ukončují zdivo pod oknem a nabízejí možnost úložného prostoru pro různé dekorace nebo květiny.
  • Venkovní parapety musí splňovat víc funkcí. Dekorativní vzhled u nich není to hlavní. Venkovní parapety musí být odolné vůči povětrnostním podmínkám a perfektně chránit zdivo před vlhkostí a slunečním zářením.

V naší nabídce naleznete vnitřní i venkovní parapety z různých materiálů a v různých velikostech i designových provedeních. Dřevo, kov, plast, jak jen chcete a jak vám stylově vyhovuje.

Zajistíme dodávku i montáž parapetů. Rychle a profesionálně.

Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jak správně parapet vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 a 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte rozměry či požadavky na váš parapet a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

 

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ