TERASOVÉ MARKÝZY

Zadat poptávku

Terasové markýzy vám poslouží ke krásnému posezení i při náhlé změně počasí. Nejlepší ochrana proti slunci, dešti, ale dokonce i sněhu. Masivní konstrukce zastínění vaší terasy se postará o ideální ochranu, která vám poskytne celoroční zastřešení, pak je tato kombinace skla a látky to pravé. Vkusné, tvarově elegantní prosklené zastřešení je velmi pohodlné řešení, které poskytne řadu využití. Markýzy nabízejí spoustu výhod. Sklon nad 60°, clona může být využita i proti dešti. Přední stojiny jsou velmi stabilní. Podle vašich požadavků a designových nároků jsou na výběr různé typy produktů. Terasové markýzy v jednom využití mohou kombinovat svislé a vodorovné zastínění. Elektromotor, který je sériově zabudovaný, se postará o pohodlnou obsluhu, pro náročnější klienty se dá zautomatizovat různými řídicími systémy.

PERGOLINO

Před vlivy počasí Vás ochrání markýza PERGOLINO. Rozšířené rozměry markýz umožní decentně zastínit i značně velké plochy teras. Dodatečně je možné zhotovit i postranní a přední zastínění, abyste se na své terase cítili ještě lépe. V zataženém stavu dokonale chrání látku elegantní ochranný kastlík. Vysokou stabilitu výrobku zaručuje opěrný profil pod vodícími lištami. Markýza Pergolino zabraňuje zátěži větru a počasí. Snadná a rychlá montáž masivní konstrukce. Zabudovaný pružinový mechanismus dosáhne konstantního napětí látky v každé pozici. Standartním ovládáním je elektromotor.

ALFRESCO

Především pro náročné komerční využití byla navržena terasová markýza ALFRESCO. Tento inovativní systém je dokonalým řešením pro ochranu před nepříznivými vlivy počasí, ať svítí slunce nebo zrovna prší. Konstrukce Alfresco je odolná vůči korozi. Snadno se instaluje pomocí nastavitelných konzol. Masivní hliníková konstrukce umožňuje spojení libovolného počtu zařízení. Systém StobLock docílí optimální napnutí látky. Vodní zabudované kanály dokonale odvádí vodu při dešti. Markýzy je možné montovat na stěnu nebo do stropu. Standardním ovládáním je elektromotor.

MELANO

Moderní design samostatně stojící pergoly s lakovanou hliníkovou konstrukcí, to je MELANO TP7000. Velkoplošná shrnovací markýza, která tvoří střechu a slouží jako ochrana před vlivy počasí. Markýza vytváří příjemnou atmosféru v zahradní restauraci nebo posezení v zahradě. Ochrání proti dešti už při sklonu 0°, odvodnění je integrované ve stojině. Doplňkem mohou být integrované svislé clony, které zajistí ochranu před nepříznivým počasím, ale i nežádoucími pohledy vašich sousedů. Dalším velice žádaným doplňkem jsou posuvné prosklené stěny, chránící před větrem i deštěm. Standardní ovládáním je elektromotorem s mechanickými dorazy.

Markýza Melano TP7010 se používá k zakrytí stávajících pergol a samostatných konstrukcí. Možná je montáž mezi budovy, lze tak vytvořit prostor s velkým krytým. Velkoplošnou shrnovací markýzu lze využít až do plochy 35m2. Možnost odvodnění lze vybavit okapem a dešťovým svodem. Speciální pevná a nepromokavá látka s naneseným PVC materiálem.

PERGO-LINE

Zastínění teras umožňuje markýza PERGO-LINE s protitahem. Pergolová markýza se kotví do stěny a opěrné nohy do země. Standardní barvou konstrukce je bílá, ale pro náročnější zákazníky máme výběr na míru z RAL vzorníku. Zpracovávanou modernější technologií lepených podélných švů, které mají řadu funkčních výhod u látek Sattler, Swela a Serge Ferrari. Standardním ovládáním je klika. Vhodným doplňkem je motor se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

 

FREELINE

Volně stojící markýza FREELINE vhodná k zastínění bazénů, pergol, teras apod. Tato markýza je velmi podobná markýze Pergo-Line, přičemž jejich rozdíl je v ukotvení. Markýza Freeline nepotřebuje k ukotvení žádnou stěnu, stojí totiž na dvou samostatných ocelových nohách, které se kotví přímo do betonového podkladu.