BRÁNY, BRANKY

Zadat poptávku

Součástí každého oplocení je samozřejmě požadavek na přístup v podobě brány a branky do oploceného objektu. Vyrábíme plotové branky normovaných rozměrů i branky pro ploty a oplocení na klíč včetně montáže oplocení. Spojením oplocení, brány a branky, dle vaší volby (posuvná brána, křídlová brána, branka), vytvoříme funkční celek s bezpečnostním uzavíratelným a monitorovaným vjezdem či vstupem.

Zákazníci mají možnost volit ze široké škály materiálů a barevných provedení, tak aby konečný produkt co nejvíce vyhovoval jejich očekáváním a představám.

Samozřejmou součástí našich služeb je také technické poradenství před samotnou výrobou a montáží našimi vysoce kvalifikovanými a zkušenými pracovníky.

Na všechna námi dodávaná a montovaná oplocení a jejich samostatné prvky poskytujeme nadstandardní záruky, záruční i pozáruční servis.

 

Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jaký typ brány či branky vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 a 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte rozměry a požadované parametry brány a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ