PLOTY

Zadat poptávku

Dodáváme komplexní řešením plotů a plotových dílců dle přání zákazníka s důrazem na vysokou kvalitu. Každý plot by měl svým vzhledem korespondovat se vzhledem domu a zahrady, proto přistupujeme ke každému řešení individuálně, s cílem maximálního sladění s konkrétním prostředím na vašem pozemku a se vzhledem pojezdových či křídlových bran a branek.

Jednotlivé plotové dílce se kotví na kovové či zděné sloupky, jejichž dodání a výrobu rovněž zajišťujeme. Velmi oblíbenou variantou jsou lité a betonové podezdívky plotů.  Konstrukce z plotových dílců jsou velmi pevné a stabilní a zajišťují estetické a bezpečné oplocení pozemku.

Povrchová úprava žárovým zinkováním dává záruku dlouhé životnosti plotových konstrukcí.

Při výběru vhodného plotu se můžete rozhodovat mezi různými provedeními, barvami, motivy a detaily z naší nabídky. Naše řešení je vždy připravováno na míru, včetně doporučení nejlepších variant.

Přehled nejpoužívanějších typů výplní pro ploty:

Ocelové plotové výplně

Ploty jsou vyráběny individuálně přímo pro skutečné rozměry. Ocelové plotové výplně upevňujeme na zděné sloupky nebo kovové sloupky.

  • pozinkovaná úprava + RAL dle přání zákazníka
  • pouze rám z ocelového profilu
  • rám s žebrováním

Dřevěné plotové výplně

Dřevěné plotové výplně se nejčastěji upevňují na ocelový rám a poté na betonovou podezdívku s ocelovými sloupky. Klasické dřevěné řešení vypadá skvěle avšak je nutné občasná údržba.

Plastové plotové výplně

Plastové výplně používáme tam, kde je přírodní dřevo nechráněno a kde je vystaveno vlivům počasí, kterému plast dokonale odolává. Materiál se nekroutí, nevlhne, nehnije. Z těchto důvodů je ceněn pro svou odolnost, bezúdržbovost a dlouhou životnost. Plastový plot může mít širokou škálu barev a motivů.

Kované plotové výplně

K výrobě a dodání je k dispozici velké množství motivů a variant provedení. Brány, vchodové branky a jednotlivé plotové dílce jsou dodávány jak se stejným motivem, tak v jejich kombinaci, dle výběru zákazníka.

Hliníkové plotové výplně

Hliníkové ploty poskytujeme v těchto variantách: plaňkové, tyčkové, kombinované. Při výběru vhodného plotu se můžete rozhodovat mezi různými provedeními, barvami, motivy a detaily z naší nabídky. Hliníková konstrukce nerezaví, nehnije a slouží neomezenou dobu. Množství profilů nabízí originální vzory s různými typy povrchů.

Bezúdržbový hliníkový plot

Velmi oblíbený bezúdržbový hliníkový systém poskytuje dlouhou životnost, širokou variabilitu řešení a exkluzivní design. Vybrat si můžete z několika vzhledů hliníkového plotu. Z materiálu okenicových plotových systémů ("psaníček") dodáváme ploty, pojezdové brány i branky. Design okenicových plotových systémů je velmi podobný tvaru a funkčnosti žaluzií. Plot spolu s bránou či brankou ve stejném provedení poskytuje elegantní a zároveň praktické oplocení.

Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jaký typ plotu vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 a 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte rozměry či požadavky na váš plot a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ