LÁTKOVÉ ROLETY

Zadat poptávku

​​Rolety se původně objevovaly v oknech pouze jako stínicí prvek. Dnes se látkové rolety používají v interiéru především jako dekorace. Jejich původní stínící funkce je ale zachována. Umožňují to nové materiály, široká škála barev, nové vzory a moderní design ovládacLátková roleta na střešní okno​ích systémů.

Interiérové rolety se ovládají řetízkovým nebo pružinovým mechanismem, je možné i motorické provedení a elektrické řízení. Řetízkový mechanismus rolety zaručuje bezproblémové navíjení látky, tzv. klik systém - umožňuje snadnou výměnu rolety.

  • látky u rolety jsou s výhradně oboustranným zátěrem
  • navíjecí mechanismy rolety umožňují rychlou a snadnou montáž
  • látka rolety je navíjena na tenkostěnnou svařovanou hliníkovou trubku s průměrem 25, 28 nebo 38 mm
  • látky rolet jsou zpracovávány na nejmodernějších ultrasonových strojích

 

Látkové rolety lze instalovat i do střešních oken a to dvou varinatách - economy a exclusive.

Roleta řady ECONOMY má tři upevňovací háčky umístěné na obou stranách okna. Umožňují nastavení rolety ve třech různých pozicích. Roleta je upevněna v kovových konzolách a její jednoduchý systém zaručuje velmi účinné a dekorativní zastínění.

Roleta řady EXCLUSIVE zaručuje dokonalé zatemnění místnosti. Nabízí systémově profesionální řešení - látka nebo hliníková lamela je v bočních profilech vypnuta a vedena pomocí plastových čoček, které zabraňují vypadnutí látky. Barva profilů může být stříbrná (přírodní elox) nebo bílá. V případě potřeby lze roletu ovládat pomocí ovládací tyče. Boční profily umožňují nastavit roletu v jakékoliv zvolené poloze.

Látkové rolety klasické i do střešních oken jsou vyráběny z více než 100 typů látek.

 

Přemýšlíte, jaké látkové rolety vybrat? Máte specifické požadavky? Chcete vhodnost látkových rolet nejprve zkonzultovat?

Neváhejte a sjednejte si návštěvu našeho technika římo v místě realizace, a to i o víkendu! Přijedeme za Vámi, zaměříme, vysvětlíme.

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář zde s rozměry vašich oken a my vám obratem vypracujeme kalkulaci ceny. Nebo si pro nezávazné nacenění a poradenství sjednejte návštěvu našeho technika na tel. 603 811 118 a 734 459 285.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ