KAZETOVÉ MARKÝZY

Zadat poptávku

Značka kvality v každém detailu, to jsou markýzy polokazetové a kazetové. Jsou to vysoce kvalitní a stabilní markýzy. Vynikající ochranou pro látku markýzy je box.

Polokazetové markýzy jsou vybaveny integrovanou ochrannou stříškou, které v zatažené poloze chrání hlavně potah před nepříznivými vlivy venkovního prostředí. Kazetové markýzy jsou vybaveny elegantním kastlíkem. Chrání v zatažené poloze nejen potah, ale zároveň ostatní díly konstrukce proti vlivům vnějšího prostředí jako je sníh, déšť a nečistoty. Typy jednotlivých markýz se liší především v možnostech výrobních rozměrů.

CASABOX

Super plochý kompletně uzavřený box CASABOX je díky svým malým rozměrům vhodný pro montáž na stěnu nebo stropů balkonů (22 x 12,5 cm). Pomocí dvou bočních konzol nastavíte plynulý úhel sklonu od vodorovného po svislý. Hliníková kloubová ramena s tažnou pružinou obsahují dvojitá nerezová lanka s ochranným plastovým krytem přes střední kloub. V horní části chrání markýzu vkusný kazetový box s kartáčovým těsněním, který zaručuje dlouhou životnost a ochranu markýzy v zataženém stavu před povětrnostními vlivy. Převodovka s odnímatelnou klikou je standardním ovládáním.

TENDABOX

Elegantní design s těsným uzavřením kazetového boxu se zaobleným profilem má markýza TENDABOX. Pomocí dvou bočních konzol nastavíte plynulý úhel sklonu od vodorovného po svislý. Hliníková kloubová ramena s tažnou pružinou obsahují dvojitá nerezová lanka s ochranným plastovým krytem přes střední kloub. V horní a dolní části chrání markýzu vkusný kazetový box s kartáčovým těsněním, který zaručuje dlouhou životnost a ochranu markýzy v zataženém stavu před povětrnostními vlivy. U šířky nad 500 cm bude kazetový box upevněn případnou podpěrou. Převodovka s odnímatelnou klikou je standardním ovládáním.

SELECTBOX

Markýza SELECTOX je zavěšena na trojhranném nosném profilu s dokonalým tvarem s kloubovými rameny. Box je postranně pohyblivě uložen tak, aby ho zaoblený čelní profil v zataženém stavu optimálně uzavíral. Pomocí vnitřního šestihranného šroubu nastavíte sklon od vodorovného po max. 50°. Hliníková kloubová ramena s tažnou pružinou obsahují dvojitá nerezová lanka s ochranným plastovým krytem přes střední kloub. Převodovka s odnímatelnou klikou je standardním ovládáním.

MESABOX

Elegantními detaily moderního designu, tím se vyznačuje velkoplošná kazetová markýza MESABOX. Základem konstrukce je kastlík, který v dokonale uzavřeném stavu chrání látku a ostatní díly konstrukce. Mesabox je osazen teleskopickými rameny s maximálním výsuvem 400 cm. Optimálně napnutý potah v každé poloze zaručují patentovaná čtyřdílná ramena. Komfort zaručuje elektronický motor, který je standardní výbavou.

Luxusní markýza Mesabox se používá pro zastínění ploch velkých rozměrů (teras rodinných domů a zahradních restaurací). Markýzy je možné montovat na zeď nebo strop. Standardní je ovládání elektromotorem.

RESOBOX

RESOBOX je nová atraktivní sluneční clona s kloubovými rameny. Systém, který je velice stabilní, umožňuje snadnou montáž. Při šířce až 18 m a maximálním výsuvu 4 m může být zastíněna plocha o velikosti až cca 70m2. K ochraně proti odleskům a večernímu slunci je vhodný spouštěcí volán. Markýzy je možné montovat na zeď nebo do stopu. Standardní je ovládání elektromotorem.

TOPLINE CASSETTE

Markýza TOPLINE CASSETTE je určena pro ty nejnáročnější zákazníky, s jedinečnou sedmiletou zárukou. Markýzová ramena jsou testována na 70 000 cyklů. Vkusný design zajišťuje markýze výjimečné místo na trhu. Standardní barvy konstrukce jsou dle RAL vzorníku (bílá, stříbrná a slonová kost). Naše zakázková výroba umožňuje výběr jakékoliv barvy z RAL, DB a DM vzorníků. Látky Sattler a Swela jsou zpracovávané nejmodernější technologií lepením podélných švů, které mají řadu funkčních výhod. Doplňkem markýzy je variovolán pro odstínění nízko stojícího slunce. Ovládání je na kliku nebo motorické (spínačem nebo dálkovým ovladačem).

TRENDLINE SUNBOX

Moderní kazetová markýza hranatých tvarů s plochým designem, vhodná pro moderní architekturu. Markýza TRENDLINE SUNBOX má typ kazety se speciální konstrukcí, hřídel s látkou je umístěna v horní části kazety. Standardní barvy konstrukce jsou dle RAL vzorníku (bílá, stříbrná a slonová kost). Zakázková výroba umožňuje výběr z jakékoliv barvy RAL, DB a DM vzorníků. Látky jsou zpracované nejmodernější technologií lepením podélných švů, které mají řadu funkčních výhod. Ovládání je motorem (spínačem nebo dálkovým ovladačem) nebo klikou.

SWINGLINE CASSETTE

Kvalitní markýzy SWINGLINE jsou velmi cenově dostupné. Jejich stabilní technické provedení odlišuje tyto markýzy od obyčejných. Masivní konstrukce a vzhledný design je značka precizní výroby. Markýzy se dají přizpůsobit jakékoli montážní situaci z důvodu jejich lehkosti a možnosti sklonu úhlu od 0 - 60°.