OKNA, DVEŘE

Zadat poptávku

Okna a dveře představují jednu z nejdůležitějších součástí našich domovů. Chrání nás před nepřízní počasí, spojují nás s venkovním světem. Vhodně zvolená okna a dveře pomáhají dotvářet celkový vzhled budovy a v neposlední řadě ochránit náš majetek před vniknutím zlodějů.

Nezanedbatelný je jejich vliv na energetickou náročnost našeho bydlení a úspory energie. S použitím kvalitních oken a dveří se výrazně snižují tepelné ztráty objektu. Finanční úspory mohou dosahovat až několik tisícikorun ročně.

V naší nabídce najdete velké množství typů oken a dveří:

  • plastová okna
  • eurookna
  • střešní okna
  • balkonové dveře
  • vchodové dveře
  • hliníková okna a dveře

Věříme, že námi nabízený široký sortiment vyhoví každému vašemu požadavku. Záleží jen na vás, vašich potřebách a vkusu, který z nabízených produktů si zvolíte.

Okna a dveře dodávané a montované společností DAVERIK zaručují jednoduché užívání, snadnou údržbu a bezporuchový provoz.

Součástí zaměření u zákazníka je technické poradenství před samotnou výrobou a montáží našimi vysoce kvalifikovanými a zkušenými pracovníky.

 

Přemýšlíte, jaká okna či dveře vybrat? Máte specifické požadavky? Chcete typy oken a dveří nejprve zkonzultovat?

Neváhejte a sjednejte si návštěvu našeho technika římo v místě realizace, a to i o víkendu! Přijedeme za Vámi, zaměříme, vysvětlíme.

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář zde s rozměry vašich oken a my vám obratem vypracujeme kalkulaci ceny. Nebo si pro nezávazné nacenění a poradenství sjednejte návštěvu našeho technika na tel. 603 811 118 a 734 459 285.

Okna a dveře (1,27Mb)

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ