ŽALUZIE PLISÉ

Zadat poptávku

Plisé jsou skládané látkové žaluzie, která příjemně zútulní interiér a poskytnou moderní zastínění každé místnosti. Výborně se hodí do plastových oken, francouzských oken nebo prosklených dveří, kterými můžete volně procházet, i když jsou žaluzie stažené.

Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla. Látky zatemňující mají napařovanou hliníkovou vrstvu, která eliminuje sílu tepelného záření. Látky perleťového nátěru zase oplývají vysokým stupněm odrazu světla. 

Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je systém plisé žaluzií ojedinělý tím, že lze vytvořit stínící pruh v libovolné výšce.

7 předností plisé žaluziíplisé žaluzie

  1. elegantní prvek moderního interiéru
  2. atypické tvary
  3. bohatý výběr plisových látek, barev, vzorů a potisků
  4. volba látek podle stupňů propustnosti světla
  5. možnost kombinace dvou látek
  6. variabilní systém ovládání
  7. použití na okna atypických tvarů

Montáž

Plisé žaluzie montujeme na míru do okenního křídla. Pokud nechcete nebo nemůžete vrtat do okenní lišty, nabízíme vám specifické provedení plisé žaluzie bez vrtání, která umožňuje snadnou montáž přímo na sklo, za pomoci oboustranné lepící pásky.

 

Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jaký typ plisé žaluzií vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 a 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte rozměry vašich oken a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ