VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Zadat poptávku

Významným stínícím prvkem jsou stále vertikální žaluzie. Výhodou vertikálních žaluzií je jejich všestranné použití a vysoká vertikální žaluzieschopnost regulace světla. Váš interiér elegantně doplní a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Moderní sladění vaší kanceláře i domova umožňují díky široké nabídce materiálů a barevných dekorů. Antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Předností vertikálních žaluzií je zaclonit velké plochy. Velmi snadná a rychlá montáž, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

Montáž vertikální žaluzie

Možná montáž vertikální žaluzie je do stropu (úchyt strop), tak i do nadpraží (úchyt zeď). Montáž je velmi jednoduchá a rychlá.

Ovládání

Ovládání

Dodávané typy vertikálních žaluzií

  • látkové vertikální žaluzie
  • PVC vertikální žaluzie
  • dřevené vertikální žaluzie

 

Přemýšlíte, jaké vertikální žaluzie vybrat? Máte specifické požadavky? Chcete vhodnost vertikálních žluzií nejprve zkonzultovat?

Neváhejte a sjednejte si návštěvu našeho technika římo v místě realizace, a to i o víkendu! Přijedeme za Vámi, zaměříme, vysvětlíme.

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář zde s rozměry vašich oken a my vám obratem vypracujeme kalkulaci ceny. Nebo si pro nezávazné nacenění a poradenství sjednejte návštěvu našeho technika na tel. 603 811 118 a 734 459 285.

Vertikální žaluzie (545kb)

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ