BOČNÍ ZASTÍNĚNÍ

Zadat poptávku

Flexibilní boční zastínění slouží proti nežádoucím pohledům vašeho okolí. Zajišťuje soukromí a chrání před větrem a nízko stojícím sluncem. V hliníkovém kastlíku je kompaktně umístěna stínící jednotka. Integrovaný pružinový mechanismus uvnitř navíjecí trubky látku trvale napíná. Na míru vyráběné boční zastínění poskytuje maximum možností. Funkčnost a bezpečnost markýzy zaručuje 100% ochranu proti UV záření.

SIRO

Boční markýza SIRO svou funkci plní pro dodatečné zastínění teras, balkonů a pergol. Vhodné využití je proti větru a proti nežádoucím pohledům vašich sousedů. Integrovaný pružinový mechanismus uvnitř navíjecí trubky látku trvale napíná. Ochranným štítem látky a dalších komponentů je kastlík. Výsuv markýzy se provádí ručním tažením a na konci musí být profil zajištěn. Design vyberete z více jak 400 látkových vzorů a dalších tisíce barevných odstínů - látky Sattler

SIDELINE

Boční markýza SIDELINE plní funkci dodatečného zastínění (teras, balkonů a pergol). Vhodné využití je proti větru a proti nežádoucím pohledům vašich sousedů. Integrovaný pružinový mechanismus uvnitř navíjecí trubky látku trvale napíná. Ochranným štítem látky a dalších komponentů je kastlík. Výsuv markýzy se prování ručním tažením a na konci musí být profil zajištěn. Pro dokonalé ovládání je na pohyblivém profilu clony umístěno pojezdové kolečko. Díky tomu je ovládání velmi snadné a látka rovnoměrně rolována zpět do boxu.