GARÁŽOVÁ VRATA TRIDO

Zadat poptávku

Nákupem garážových vrat TRIDO získáváte certifikovaný český výrobek s nadstandardní zárukou a výhodnou cenou. Garážová vrata jsou vyráběná na míru, dle potřeb zákazníka. Volit můžete ze široké nabídky dekorů, barev, doplňků a designů.

Image6 důvodů, proč zvolit garážová vrata TRIDO

  1. Individuální design. Garážová vrata budou vypadat přesně podle vašich představ.
  2. Komfortní ovládání. O pohodlné užívání se postarají kvalitní pohony a dálkové ovladače.
  3. Vysoká životnost. Díky použití kvalitních materiálů vám garážová vrata vydrží věčnost. Silné pozinkované plechy. Moderní způsob spojování plechů bez nýtování či svařování. Těsnění po celém obvodu vrat.
  4. Flexibilita. Přizpůsobí se vašim prostorovým podmínkám díky bočně stavitelnému pantu.
  5. Spolehlivost. Odolná nylonová ložisková kolečka.
  6. Otevírání vrat bez pohonu. To zajišťuje klika, která je součástí garážových vrat. Snadno tak dveře otevřete třeba při výpadku proudu.

 

ImageSekční garážová vrata s pohonem

Také rolovací garážová vrata, jsou dostupným řešením pro standardní garáže, dvojgaráže nebo pro vjezd do hromadných garáží. Od průmyslových vrat se liší pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Sekční garážová vrata dodáváme na míru, podle zaměřených parametrů a v dekoru, který si předem zvolíte. Vysoká provozní užitnost a dlouhá životnost je zajištěna promyšlenou konstrukcí a povrchovou úpravou.

Křídlová garážová vrata s pohonem

Nacházejí svoje uplatnění zejména u menších garáží, kde se nedají použít vrata sekční. Nemusí se nutně jednat o dvoukřídlová garážová vrata stejných rozměrů. Jedno křídlo může být užší a sloužit jako dveře. Stejně jako u vrat sekčních vám i křídlová vrata dodáme ve vámi vybrané barvě a dekoru.

Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jaký typ garážových vrat vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte rozměry stavebního otvoru a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

Záruka

Záruční doba na garážová vrata TRIDO, včetně příslušenství a montáže, činí 24 měsíců ode dne dodání.

Záruční lhůta na náhradní díly a dálkové ovladače je 6 měsíců nebo do uplynutí základní záruční doby výrobku.

Prodloužená záruční lhůta 5 let

Na motory se vztahuje prodloužená záruka 5 let, pokud klient dodrží předepsané servisní prohlídky:

  • Privátní vrata - 1x za 12 měsíců od data předání vrat uživateli, nejpozději však po 2000 cyklech (otevření + zavření).
  • Vrata do hromadných garáží, vrata s velkou četností používání - 1x za 6 měsíců, od data předání vrat uživateli, nejpozději po 5000 cyklech (otevření + zavření).
  • Vrata v nestandardním provozu - 1x za 3 měsíce nebo dle potřeby častěji.

Servisní prohlídku objedná uživatel vrat podle předepsaného termínu nebo při dosažení stanoveného počtu cyklů. Vždy podle toho, co nastane dříve.

GARÁŽOVÁ VRATA - TRIDO Katalog (2,23Mb)

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ