HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Zadat poptávku

vzorník lamelV současné době patří k nejoblíbenější stínící technice interiérů právě žaluzie horizontální.

Kromě své funkční stránky jsou horizontální žaluzie také skvělým estetickým doplňkem za příznivou cenu. Využití je mnohostranné a barevná škála umožní sladit vše ke zpříjemnění atmosféry celého interiéru.

Horní i spodní lišty všech typů žaluzií jsou standardně nabízené v šesti základních barvách. Na přání standardní provedení interiérových žaluziízákazníka je možné nosníky lakovat dle RAL vzorníku či potáhnout je RENOLIT fólií v dekoru dřeva. 

5 výhod horizontálních žaluzií

  1. Jednoduché ovládání.
  2. Rychlá montáž.
  3. Regulace světla.
  4. Ochrana soukromí.
  5. Bohatá paleta odstínů barev a designů.

Jaké ovládání žaluzií mohu volit?

  • Ovládání řetízkem - nejčastěji užívané ovládání.celostínící žaluzie
  • Tyčku kombinovanou s táhlem - vhodné pro atypické tvary.
  • Motorizované ovládání - tlačítky nebo dálkovým ovladačem

Hliníkové žaluzie

Jedná se o nejlevnější horizontální žaluzie a představují lety prověřený standard. Hliníkové lamely se vyrábějí ve třech základních šířkách 16, 25 (nejčastěji užívané) a 50 mm.

Na horizontální hliníkové žaluzie poskytujeme prodlouženou záruku 4 roky.

Interiérové žaluzie - hliníkové (1,28Mb)


Dřevěné žaluzie

I stínící technika může vypadat noblesně. Nechte ve svém interiéru rozvonět stoprocentně přírodní materiály. Žaluzie vyráběné z přírodního dřeva vnášejí do interiéru punc luxusu. Dlouhou životnost žaluzií zaručuje dřevo africké vrby Abachi. Až 100 druhů odstínů dekoru umožňuje instalovat dřevěné žaluzie téměř do jakýchkoliv obytných i komerčních prostor. Nedoporučujeme umisťovat do vlhkých místností jako koupelny nebo bazény. 

Nehořlavý nátěr pečuje jak o žaluzie, tak o vaši bezpečnost. Lamely se vyrábějí ve 4 základních šířkách 25, 35, 50 a 75 mm.

Máte specifické představy o odstínu dekoru a z naší bohaté nabídky jste si nevybrali? Nevadí, vyrobíme vám dřevěné žaluzie na míru

Bambusové žaluzie bambusové žaluzie do oken

Zajímavá změna pro váš interiér jsou bambusové žaluzie z přírodního materiálu, které přinášejí do vašeho domova pohodu, klid a elegantní styl. Bambus je travina, která si dlouhodobě zachovává extrémně vysokou pružnost a neobyčejnou tvrdost. Bambusové žaluzie je možné montovat i do vlhkých prostor (koupelny, zimní zahrady, bazény).

Lamely bambusových žaluzií se dodávají v šířce 25 a 50 mm. 

Interiérové žaluzie - dřevěné a bambusové (788kb)


Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jaký typ horizontálních žaluzií vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 a 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte rozměry vašich oken a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ