ROLETY NA STŘEŠNÍ OKNO

Zadat poptávku

Rolety na střešní okno jsou vhodným prvkem stínění pro jakýkoli typ střešních oken. ROLETY NA STŘEŠNÍ OKNO

Všechna střešní okna mají v letním období problém s přehříváním, obzvláště pak okna umístěná směrem na jih a na západ. Přestože jsou střešní okna většinou vybavena vrstvami, které prostupu sálavého tepla zabraňují, jedinou 100% správnou volbou stínění je umístění venkovních rolet na exteriérové straně okna.

 

Rolety na střešní okno

  • zlepšují tepelně-izolační vlastnosti střešního okna a to jak v zimním, tak i v letním období
  • umožňují zcela zatemnit místnost
  • chrání střešní okno při špatných povětrnostních podmínkách před jeho poškozením
  • tlumí venkovní hluk z deště i krupobitíROLETY NA STŘEŠNÍ OKNO
  • poskytují obyvatelům podkroví dokonalé soukromí
  • kromě kvalitního provedení se vyznačují rolety pro střešní okna také příznivou cenou

 

Díky roletám do střešních oken může jejich uživatel ušetřit nemalé peníze za topení v zimních měsících a klimatizaci v letním období, což je např. u půdních vestaveb mnohdy opravdu nutností.

Z pohledu uživatele je ovládání rolety instalované před střešním oknem velmi jednoduché a naprosto nezávislé na poloze samotného okna. Znamená to, že roleta může být spuštěna a stínit slunečním paprsků i při otevřeném okně a zajištění dobrého provzdušnění místnosti.

Možnosti ovládání venkovní rolety jsou

  • ruční, s dvoustupňovým polohováním otevřít-zavřít
  • elektrické s dálkovým ovládáním
  • elektrické s dálkovým ovládáním a solárním napájením

 

Rolety do střešních oken jsou konstruovány a montovány přímo na míru a dle požadavků zákazníka. Dodáváme rolety do střešních oken značek Velux, Roto a dalších. Díky výběru z mnoha barevných provedení, lakování do všech barev vzorníku RAL či užití renolitových fólií v imitaci dřeva lze instalací rolet pro střešní okna také doladit vzhled obydlí.

 

Potřebujete poradit s výběrem?

Nevíte, jaký typ rolet na střešní okna vybrat? Máte specifické požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. Náš technik vás přijede navštívit na místo realizace. Klidně o víkendu. Volejte na tel.  603 811 118 734 459 285.

Zajímá vás kalkulace ceny?

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes formulář. Uveďte označení a rozměry vašich oken (popř. štítek) a obratem vám vypracujeme kalkulaci.

DAVERIK - VÁŠ DODAVATEL PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ