KOŠOVÉ A KORBOVÉ MARKÝZY

Zadat poptávku

Košová markýza dokáže svým klasickým tvarem vytvořit nezaměnitelný vzhled budov. Korbové - košové markýzy se používají hlavně pro krytí vchodů do restaurací, hotelů, obchodů a výloh. Slouží jako vysoce funkční reklamní prvek a svou podstatou je využívána převážně v komerční sféře.  Tento typ markýz zajistí ochranu vchodu před přímým slunce a deštěm a také nahradí funkci reklamního poutače. Jde o kombinaci proti-sluneční clony s vysoce účinnou prostorovou reklamou. Košové nebo také korbové markýzy mohou mít různý tvar, od klasické stříšky až po složitější a členitější tunely.

Tunel je konstrukcí podobný košové markýze a najde své uplatnění všude tam, kde je třeba stabilně chránit zákazníky či návštěvníky před vlivy počasí. Slouží jako vysoce funkční reklamní prvek obchodů, hotelů a restaurací.

Pevná konstrukce markýzy i tunelu je vyrobena z hliníkových profilů a potahu z vrstveného PVC. Rozměry i tvary jsou vyrobené na míru. Maximální šířka je 4500 mm. Maximální výsuv (vyložení) je 1600 mm.

Barva konstrukce košové markýzy i tunelu je RAL 9010 bílá. Jako látka je použito vrstvené PVC (680g/m2) nebo klasická markýzová látka ošetřená nanotechnologií, s výběrem z více jak 70 barev.